PRELEKCJE - lalartu

Foto
Ten świat nie jest
naszym stałym domem,
ale czekamy na ten,
który dopiero nadejdzie.
List do hebrajczyków 13,14
"
"
LISZ
MUSZxMUSZ

LALARTU

Przejdź do treści

PRELEKCJE

W tym miejscu znajdować się będzie szczegółowy terminarz organizowanych wykładów, warsztatów oraz innych spotkań i wyjazdów badawczych.
Wykłady i warsztaty będą podzielone tematycznie i organizowane cyklicznie z podziałem regionalnym na północ, centrum i południe Polski, tak, by każdy miał w miarę blisko. Poza tym planowane są także zagraniczne prelekcje. Obecnie mogę potwierdzić, że w roku 2020 na pewno odbędą się takie w Niemczech, Anglii, Hiszpanii i USA, gdzie zostałem już zaproszony.

Temat: Początek świata - Bogowie, Chaldejczycy, a Słowianie.
Szczególy:
Początek świata w świetle starożytnych inskrypcji mezopotamskich oraz mitologii ogólnoświatowej w odniesieniu do rasy chaldejskiej ("słowiańskiej").
7-8.03.2020     Katowice
21-22.03.2020     Gdańsk
11-12.04.2020     Łódź

Temat: Cała prawda o Starym Testamencie.
Szczegóły:
Ukazanie prawdziwego znaczenia Biblii w zrozumiałej formie dla każdego.  Pojąć wreszcie dlaczego "Biblię zrozumie tylko ten, kto wie". Szczegółowa analiza Księgi Rodzaju przez pryzmat podań mitycznych. Prawdziwa historia wiary Abrahamowej.
 
SPRAWDŹ KALANDARZ
ZOBACZ
MOJA MISJA
Moją misją jest przywrócenie prawdy historycznej, która została  zakazana, a za próbę jej przechowania unicestwiano całe wielopokoleniowe rodziny.
Created with WebSite X5 - 2019
KONTAKT
mail@lalartu.com

POLITYKA PRYWATNOŚCI
WSPARCIE
Wróć do spisu treści